Wczasy nad Jeziorem - Gospodarstwo Agroturystyczne koło Ślesina

Informacje
Adres
Głebockie Pierwsze 25
Głebockie Pierwsze...
zobacz na mapie
Kontakt
Telefon: 781 656 838
E-mail: biuro@jezioro-slesin.pl


Ocena: 0
Opis

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w naszym domu, który mieści się nad brzegiem malowniczego Jeziora Ślesińskiego. Z obszernej skarpy rozpościera się piękny widok na jezioro, małą przystań, przepływające łodzie i bujną przyrodę.

To wszystko w ciszy, przerywanej tylko głosami ptaków, wśród pięknych drzew, w prywatnej, rodzinnej atmosferze. Na odwiedzających nas Gości czekają w odzielnym domku wygodne i przestronne pokoje z łazienkami oraz w pełni wyposażona kuchnia. Dostępny jest również ogromny, umeblowany salon, pozwalający nazakwaterowanie liczniejszej rodziny, ewntualnie zorganizowanie miłego wieczoru przy muzyce lub świecach...

Wokół domu jest sporo przestrzeni i możliwości zorganizowania aktywnego relaksu: stół ping-pongowy, gra w piłkę i inne. Jest miejsce i sprzęt do wędkowania na prywatnym pomoście, grillowania, leżaki do opalania, stół biesiadny. Czekają też inne atrakcje: rowery dla całej rodziny,ponton, łódż wędkarska, a nawet w pełni wyposażona łódź motorowa (z kapitanem, za dodatkową opłatą).
sauna

Jest również możliwość skorzystania z sauny solarium lub jaccuzzi...

dni ślesinaW okresie letnim w Ślesinie organizowanych jest sporo atrakcji: rejsy statkami wycieczkowymi, żeglarstwo, pływanie na nartach wodnych lub skuterach, szlaki turystyki pieszej, ścieżki rowerowe i jazda konna. Dużym powodzeniem cieszą się również Dni Ślesina, które zawsze są organizowane w pierwszy weekend lipca. Jest to czas wielkiej zabawy, dużej ilości koncertów, są skoki na bungee, wesołe miasteczko, konkursy, pokazy i wiele innych atrakcji.
CENNIK

    Dorośli i dzieci (powyżej 2 lat) - 35 zł
    Pobyt jednodniowy - 45 zł
    Pobyt powyżej 7 dni - do uzgodnienia

Oferujemy

    Odzielny domek, do wynajęcia jako całość, lub oddzielne pokoje (od 4 do nawet 8-9 osób)
    Ogromny salon (ok. 60m) do zakwaterowania dodatkowych osób lub organizowania drobnych imprez (biesiada, muzyka)
    TV, sprzęt sportowy (fitness, ping-pong, piłki)
    Miejsce oraz sprzęt do grilla
    Rowery
    Dwie łódki oraz ponton
    Sprzęt wędkarski z prywatnym pomostem i miejscami siedzącymi


Udogodnienia
Wyświetleń: 452